Pazartesi, Haziran 26, 2006

Bensiz buralar nasıldı acaba?Evet, geri döndüm işime ve evime...yani gerçek dünyaya. Bu kısacık tatil kaçamağım çabuk bitti, her güzel şey gibi tabiki. Of ya bunca güzel mekandan sonra bir sürü işte çekilmezki...Ama ne yapalım ekmek parası katlanacaz işte.

Gezdik, gördük, farklı kültürler tanıdık, farklı mekanlar, farklı insanlar, farklı yaşantılar ve alışkanlıklar. İyi oluyo bazen uzaklaşmak, nisbeten daha iyi hissediyorum kendimi sanki, ama geri dönüpte işe başlamak kötü yani.

Duyduğuma göre bazıları geri dönmemi istememiş, kurtulduk demişler ama maalesef üzgünüm geldim işte. Sonra onlarla bilahare bu konuyu görüşecem zaten.

Şimdi çalışma zamanı, haydi çalışalım bakalım. Anlıyacağınız bir süreliğine daha ''out of service'' olacağım!

Çarşamba, Haziran 07, 2006

Yeniden Ümit EtmekHaziran ayı çok şükür iyi başladı benim için, diliyorum hep öyle de devam eder. Ümitlerimi kaybetmemişim demek, geri geldiler, hoş geldiler.

Ve bugün de ilginç birşey oldu; bir arkadaşımdan çok güzel bir mail aldım ve ayrıca da güzel bir sürpriz yaptı bana, kısacası şaşırttı beni. Ona da teşekkür etmek istedim. Günümü aydınlattı, neşe verdi ve sıkıntılarımı dağıttı. Üstelikte beni güldürdü, Allah da onu güldürsün İnşallah! İyiki Varmış.